DT


Czy hobby może stać się pracą?Czy można i czy warto spełnić swoje marzenia?Taką mam nadzieję i właśnie dlatego powstała firma Asica-Scrap.
 

Nazywam się Alicja Panewka,od czterech lat znacie mnie jako asicę.p
Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego,ale zdarzyło mi się już pracować w sklepie,pubie,dyskotece,bibliotece i przedszkolu.
Jestem mamą dwóch chłopców Mateusza i Igora.Bycie mamą na pełen etat to niesamowite wyzwanie,dlatego nawet tym bardziej cenię sobie,że mogę rozwijać swoja pasję, ,stawiać sobie nowe cele i wyzwania.
W chwili obecnej zasilam grono projektantek Rapakivi oraz prowadzę wyzwania w Scrapińcu.
Odważyłam się zorganizować Południowy Zlot Scrapowy .
Mam nadzieję,że miłość do papieru nigdy mnie nie opuści:)


Przedstawiam Wam grono projektantek Asica -Scrap:

Anna Zielińska-to właśnie dzięki Ani moje marzenia nabrały realnego kształtu.Grafika nie ma dla niej tajemnic i mam nadzieję,że i Wam nasze papiery przypadną do gustu:)
Anna Zaprzelska -utalentowana,znana każdej scrapowej duszyczce,niezwykle ciepła i pomocna osoba,której prace podziwiamy bardzo
Karolina Tyrytko- słynąca z delikatnych i romantycznych prac,tegoroczna maturzystka,ulubienica mojego młodszego synka Mateusza
Noemi Parczewska-kreatywna,utalentowana ,niezwykle dojrzała osóbka,której blog jest jednym z moich ulubionych

Oddaję głos Projektantkom:
  
Witajcie. Nazywam się Anna Zielińska, ale część z Was może mnie znać jako AnnaZ.
Jestem mamą, żoną, matematykiem i nieustannym poszukiwaczem kolejnych zajęć, które pozwolą mi "wyżyć" się twórczo. Od zawsze dużo rysuję, czasem coś szyję, tworzyłam biżuterię, ale najdłużej przepadłam w scrapbookingu.
We wszystkim co tworzę zostawiam kawałek siebie, dlatego tym bardziej się cieszę, że mam szansę pracować na papierach, które są połączeniem pomysłów Asi i pracy moich dłoni :)
 Nazywam się Karolina Tyrytko, w sieci funkcjonuję jako maarchewkowa. Od niemal dwudziestu lat wykazuję wyraźne zainteresowanie wszelkimi pracami plastycznymi. Mój artystyczny debiut to legendarny już wśród moich bliskich „stołecek” czyli malowidło zdobiące ścianę obok łóżeczka. Od tego czasu niewiele się zmieniło. Kiedyś wystarczał mi papier ksero (podobno zużyłam go całą ciężarówkę), dziś mam nieco większe wymagania. Właśnie dlatego tutaj jestem. Tworzę w każdej wolnej chwili, bo daje mi to ogromną radość. Uwielbiam prace proste, jasne, przejrzyste, koniecznie w pastelowych kolorach i z nutką romantyzmu. Ogromnie się cieszę, że otrzymałam możliwość tworzenia w gronie tak utalentowanych, sympatycznych osób i dane jest mi pracować z tak cudownymi papierami. :)


Mam na imię Emi (właściwie Noemi), w blogowym świecie, noomiy .Na co dzień jestem uczennicą na w pełnym wymiarze godzin. :) Absolutnie zakochaną w klasycznej muzyce, sztuce nowoczesnej, historii, felietonach. Lubię fotografię (mój poziom to początkujący początkujący, ale bardzo mnie to interesuje), ludzie (ich nastroje, zachowania, miny), no i oczywiście wszelkie formy rękodzieła. Ostatnio uczę się "babciowych robótek" (jak szyć, szydełkować, "drutować"), a od dłuższego czasu kocham scrapbooking/cardmaking. Mój styl (tak jak i ja) jest skrajny, od pochlapanych-kolorowych scrapów po romantyczne, pastelowe, lekko shabby kartki.


Nazywam się Anna Zaprzelska, choć pewnie większość z Was zna mnie jako
Brises.Scrapbooking odkryłam pod koniec 2008 roku, poszukując w internecie
sposobu na oprawę zdjęć mojego małego synka.
Dziś mój synek ma prawie 6 lat, a scrapbooking stał się dla mnie jedyną
pasją, której oddałam się bez reszty!
To co tworzą moje dłonie, dużo wcześniej powstaje w wyobraźni, a ta -
nie posiada granic!
Mam nadzieję, że uda mi się zainspirować Was twórczo, będzie to dla mnie
ogromna przyjemność:-)